Karamercanlar İle Evden Eve Nakliyat Artık Bir Lüks Değil

Konfor arayışındaki bireyler sadece ev içinde eşyaları kullanırken değil bu eşyaların taşınması sırasında da kolaylık ve pratiklik beklemektedirler. Ancak taşıma işinin büyüyen şehirler, artan insan gücü masrafları, yakıt giderlerinin yüksek seyri, sigorta ve kasko hizmetlerinin hiç de ucuz olmaması gibi etkenlerle ucuz bir sektör olmaktan çıkmasına sebep olmuştur. Birçok kişi ehil olmayan ellerde binlerce liralık masraflarla aldıkları eşyalarını riske atmayı göze almaktadır. Biz Karamercanlar Evden Eve Nakliyat olarak kaliteli ve güvenilir hizmeti en ekonomik koşullarla vermeyi vaat ediyoruz. Zira bizim misyonumuz sadece eşya taşımak değil aynı zamanda müşterilerin huzur ve güvenini de taşımaktır. Bunun için hiçbir masraftan kaçınmadan asansörlü taşımacılık gibi en donanımlı ve modern ekipmanları uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz.
Evden Eve Nakliyat Bir Tecrübe İşidir
Firmamız on yılı aşkın zamandır Ankara evden eve nakliyat olarak hizmet vermektedir. Ankara’dan Türkiye’nin her yerine taşımacılık işini itina ile yapmaktayız. Artan talepler doğrultusunda İstanbul evden eve nakliyat olarak da İstanbul’da yaşayan on milyonu aşkın vatandaşımıza Karamercanlar hizmeti götürmekteyiz. Ege Bölgesinin uzaklığını göz ardı ederek önce hizmet düsturu ile İzmir evden eve taşımacılık işini de sırtlanmış durumdayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun biz size ulaşırız.
Tüm taşıma süreci resmi olarak belgelendirilmektedir. Nakliye işinin başında ne konuşulmuşsa iş bittiğinde onunla karşılaşır acı bir sürpriz yaşamazsınız. Bizim işimi güven temeline dayanır. Bu güveni oluşturabilmek için daha işin başında profesyonel ekibimizle muhatap olursunuz. Böylece taşıtmak istediğiniz eşyanın mahiyeti, ebatları ve risk durumu tespit edilir. Bu tespit neticesinde size bir fiyat teklif edilir. Emin olun bu hizmet standartlarında bizden daha uygu evden eve nakliyat işini yapan başka bir firma daha bulamayacaksınız. Fiyat noktasında anlaşıldıktan sonra artık eviniz ve eşyalarınız bize emanettir yani güvenilir ellerdedir. En uygun formatta ambalajlama işlemine tabi tutulan eşyalarınız taşıma uzmanlarımız tarafından asansörlü taşımacılık ayrıcalığıyla göz açıp kapayıncaya kadar nakliye araçlarına bindirilir. Sonra yeni evinize hızlı bir şekilde kurularak yerleştirilir. Size ise bir yorgunluk kahvesi yapmak kalır.