bilgi@tekilziyaretci.com +90 544 226 57 40

Aktif 7/24 Kontör Yükleme Hizmeti

0 Comments

Aktif Kontör ile Paket kontör satışı yapmak için tek ihtiyacınız kaliteli bir parça kontör bayiliği veren firma ile anlaşmak olacaktır. Bu alanda Paket Kontör adlı firma oldukça iyi işler çıkarıyor. Firma, uzun senelerden bu yana aralıksız sektörde varlığına devam ediyor ve sektörün lideri olarak tüm Türkiye genelinde birçok bayi ağına sahip bulunmakta.

Parça Kontör, ülkemizde hizmet veren Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şirketlerinin her üçüyle de özel anlaşmalar yapmış bulunuyor. Bu sayede bayilerine her üç operatör şirketinin kontörlerini oldukça uygun fiyatlarla sağlıyor. Siz bayi olarak sattığınız her kontöre, her yaptığınız işleme göre pay alıyorsunuz.

Aktif 7/24 Kontör Yükleme Hizmeti

Aktif Kontör firması alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşuyor. Ar-ge çalışmalarına aralıksız devam ediyor ve sistemlerini sürekli geliştiriyorlar. Bu sayede siz de müşterilerinize daima daha kaliteli bir kontör yükleme sistemi üzerinden hizmet verme şansı elde ediyorsunuz. Ürün ağını da oldukça geniş tutan firma, bayilerine paket kontör satışı, toplu sms gönderme, yazılım ve danışmanlık, aktivasyon işlemleri ve daha pek çok hizmeti bir arada sunuyor. Sistem üzerinden 7/24 kontör, TL yükleme yapabiliyorsunuz. Kredi kartı ile yükleme imkânınız var. Müşterilerinize ister paket yapabiliyor isterseniz kontör olarak yükleme yapabiliyorsunuz. Kaliteli ve güvenli hizmetleriniz sayesinde bölgenizin en seçkin işletmelerinden birisi haline geliyorsunuz.

http://aktifkontor.net/