bilgi@tekilziyaretci.com +90 544 226 57 40

Aktif Kontör Bayilik Sistemi

0 Comments

Toptan ve perakende kontör yüklemesi için bayilik veren Aktif Kontör gerekli olan güvenlik önlemlerine sahip oldukları için kişisel bilgileriniz ve kart bilgileriniz koruma altında olmaktadır. Güvenilir olmayan sitelere bu hizmeti GSM operatörleri bayilik olarak vermemektedir.

Toptan Kontör Bayilikleri

Aktif Kontör Firması kendi işini yapmak isteyen müşterileri için bayilik hizmetlerini sunmaktadır. Siz de hali hazırda işleyen bir sistemi kullanarak bir iş başlatmak için firma internet sitesini ziyaret edebilir ve bayilik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Toptan ve Perakende Kontör Satışı

Faturasız hat sahiplerine sunulan kolaylıklardan biri de online olarak kullanıcılara bu hizmetin veriliyor olmasıdır. Operatörlerin bayiliği alan online toptan kontör satışı yapan firma hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde paket yapmak istediğiniz kadar kontörün hatlarınıza yüklenmesini sağlar. Bu hizmetin en avantajlı şekli ise 7/24 boyunca sizlere hizmet sunabilmesidir. Kontöre ihtiyacınız olduğu her an sitelere girerek kredi kartınız ile hizmet alabilme imkanına sahip olabilmenizdir.

www.aktifkontor.net