bilgi@tekilziyaretci.com +90 544 226 57 40

Gent’s İstanbul Sayesinde En Modern Saç ve Sakal Modelleri

0 Comments

Gent’s İstanbul, müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yenilikçi saç modelleri ve ilginç saç tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan Gent’s İstanbul, alanında uzman ve tecrübeli kuaför kadrosuyla hizmet vermektedir. Müşterilere karşı sürekli kibar ve nazik tutumlar sergileyen saç kesim ve bakım ekibi, istediğiniz saç ve sakal şeklini kısa sürede müşterilerine sunmaya özen gösteriyor. Nezih ve huzurlu salonuyla da dikkat çeken Gent’s İstanbul, kalitesinden asla ödün vermemeye gayret gösteriyor.

Farklı Çeşit Saç ve Sakal Modelleri

Erkek saç ve sakal bakımı konusunda kendini profesyonel hale getiren firma, sektöründe lider ve öncü markalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. Onlarca farklı çeşit saç ve sakal modelleriyle iddialı olan Gent’s İstanbul, kişisel bakımına önem veren erkeklerin uğrak mekanı olmaya devam ediyor.

Çocuklarınız İçin de Hizmet Veriyor

İstanbul Kadıköy Suadiye Erkek Kuaförü ve İstanbul Çocuk kuaförü şubesiyle her yaştan erkek bireylere hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul Sakal bakım ürünleri ve İstanbul Kerastase saç bakım ürünleri gibi pek çok hizmeti de bünyesinde barındıran Gent’s İstanbul, Kadıköy Şaşkınbakkal’da hizmetlerine devam ediyor.

https://www.gentsistanbul.com/