bilgi@tekilziyaretci.com +90 544 226 57 40

Yeni Nesil Tarımsal Sulama Güneş Enerjisi

0 Comments

Zaman büyük bir hızla değişiyor ve teknoloji hayatın her alanında büyük yenilikler getiriyor. Tarımsal faaliyetlerde de teknolojinin imkanlarından yararlanılarak hem verimi arttırmak hem de maliyetleri düşürmek mümkün. Mesela Konya ve çevresinde tarımla uğraşırken en büyük sorunlardan birisi su… Suyu bahçelere, tarlalara getirmek veya kuyulardan çekmek her çiftçi için büyük bir meblağ demek. Her yıl kazancın büyük bir kısmının sulama faaliyetlerine ve enerjiye gitmesi demek. Oysa tarımsal sulama güneş enerjisi sistemleriyle yüksek tutarlarda fatura ödemenin önüne geçebilirsiniz.

Tarımsal Sulama Güneş Enerjisi Projelendirmeleri

Tarımsal sulama amaçlı güneş enerjisi sistemlerinde güneş panellerinden yararlanılıyor ve panellerden depolanan elektrik rahatlıkla tarlalarda kullanılıyor. Bu sayede kendi elektrik ihtiyacınızı doğadan karşılamış oluyorsunuz. Mevcut pompalarınızın elektrik ihtiyacını güneş panelleri sayesinde temin ediyorsunuz.

Bütün bu ayrıcalıklar için Konya güneş enerjisi alanında uzman bir firma ile çalıştığınız taktirde işiniz daha da kolaylaşır. SB Solar adlı firma yılların bilgi ve birikimiyle pompalarınızın elektrik ihtiyacını güneş panelleriyle karşılamanıza yardımcı oluyor. Jeneratör gibi yüksek bakım ve yakıt maliyetleriniz ortadan kalkıyor.

Konya Güneş Enerjisi Firması

Firma yetkilileri konuya fazlasıyla hakimler. Bu yüzden size en uygun sulama sistemi tasarımını yapıyorlar. Uygulamasını çok kısa sürede gerçekleştiriyorlar. Müşavirlik hizmetleriyle teşviklere başvurmanızdan almanıza kadar her aşamayı takip ediyorlar. Malzeme tedarikini, risk sigortasını ve diğer aşamaları hallediyor, satış sonrası da garantili çözümler üretiyorlar.